Bomonti Kurye 444 80 57 Motorlu Kurye de 25.yıl

kurye tel

Bomonti Moto Kurye, 

Bomonti Güniçi Kurye,

Bomonti Acil Kurye,

Bomonti Ekspres Kurye,

Bomonti @ Tİcaret Dagıtım,

Bomonti Hızlı Dağıtım,

Bomonti Uçak Kargo,

Bomonti Kurye firması olarak Şişli ilçesi Bomonti semti ve  Feriköy, Kurtuluş çiftecevizler, piyalepaşa  mahallelerini kapsayan bu bölgede en etkili , çözüm üretmeye odaklı, en kaliteli ve kapsamlı Kurye ve Motorlu kurye Hİzmeti veren Rekor Kurye nin Bölgesel hizmet sayfasında bulunmaktasınız.

Bomonti Kurye Firması olarak, son beş yıllık zaman diliminde şişli ve bomonti bölgesine yapılan Çok uluslu firmaların Otelleri ve ve 70-80 katlı rezidanslar ve otoban bağlantı yolları, Bomonti kardeşlerin Osmanlı İmparatorluğunun son dönemlerinde kurmuş olduğu Bomonti kardeşlerden dolayı İsimleri ile anılan Bira fabrikalarının özelleştirme kapsamında özel söktere geçmesi ve o muaazam alanlara yapılan Ant Hiller, Towers lar  , İtalyan ve Fransız mimarisİni Yansıtan ev tipleri ile şehresi değişmiş , Şişli kurye  bölgesinde bulunan bu yeni yapılanmalar  inanılmaz bir çehreye dönüşmüştür,

Bu gelişime ve yapılaşmaya rağmen değişmeyen tek unsur özellikle sabah ve akşam saatleri arasında inanılmaz trafik sıkışıklığı bu güzel yapılaşma nın güzel görüntüye oldukça zarar vermektedir.

Bu  olumsuz sebeblerden dolayı,  Şişli bölgesinde bulunan  Şişli Moto Kurye firması olarak bu bölgede son derece kaliteli, ekonomik fiyatlarla hizmet veren firmamızı ön plana çıkarmıştır. 

Giriş bölümünde sizlere Şişli Kurye olarak , bizimle yapabileceğiniz gönderi seçeneklerini belirtmeye çalıştık.

Şişli Kurye nin birden fazla , gönderi seçeneklerinden ve Moto Kurye ve Yaya kuryelerimizle 7 gün 24 saat hizmet talebinden bulunabileceğiniz , tam donanımlı, Kurumsal Firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Şişli Kurye, ile gönderi yapmak veya İstanbul' bir başka semtinden aldırmak istediginiz, elbise, numune, pasaport, yemek, tıbbı gereç ve malzeme, koli, paket, vb. gibi tüm ihtiyaçlarınız doğrultusunda 

Kuryelerimizin yasalarca taşınması yasaklanmamış herşeyi taşımaktadır.

Şişli Kuryenin hizmetlerinden yararlanmak için 444 80 57 numaralı telefonumuzla bize ulaşıp adres bilgilerinizi belirtiğiniz taktirde gönderinizin tipine göre en uygun Kuryemiz adresinize yönlendirilir, teslim alındı belgesiyle alır ve malzemenizin teslimatı organizasyonunu yapar,

Şişli Kurye sinin gönderi seceçekleri Normal gönderi, ekspres Gönderi olarak iki sınıfa ayrılmaktadır.

 En geçerli teslimat ssistemi olan Normal gönderi seçeneğimizdir. Yapmak istediğiniz gönderinin 3-4 saatlik zaman diliminde varış noktasına gitmesi bir gecikmeye sebebiyet vermiyorsa bu seçenek gönderinizin bölgesine  indirimli fiyat tarifemizle ücretlendirilmekte olup tavsiye ettiğimiz gönderi tipidir.

GÖnderinizin  45- 50 dakika da varış noktasına ulaşması gereken durumlar da  Şişli Ekspres Kurye seçeneğimizi tercih etmeniz gerekmektedir.

Bomonti Ekspres Kurye sadece sizin için görevlendirilir, Size Özel Kurye dir. Sadece sizin evrağınızı , paketinizi alır ve teslimatı gerçekleştirmektedir.

Şişli Kurye , Bomonti Kurye, konusunda uzmanlaşmış, Mesleki yeterlilik belgesine sahip , ön eğitimden geçirilmiş Profosyonel Kurye lerden oluşmaktadır.100 de 100 müşteri kalitesi odaklı hizmet ağımızı online ve teknolijik tüm ayrıntılarla tam donanımlı sistemizle Kuryelerimizin her hareketi takip edilmekte olup,

güvenilir Kurumsal hizmetlerimizden faydalanan Bireysel ve Kurumsal müşterilerimiz arasında sizi de görmekten Mutluluk duyacağız.

Bomonti Kurye , Şİşli Moto Kurye hizmetimizden Uçak Kargo, Havayolu taşımacılığımızla, Havalimanı bulunan tüm şehirlerimize masadan masaya mesai saatleri içerisinde teslimat hizmeti sunmaktayız.

Uçuş saatleri ve Uçak Kargo ile gönderi yapmak için Özel Müşteri danışmamızla iletişime geçebilirsiniz,

Rekor Kurye

444 80 57

Zaman Kazandırır...

 

 

 

Tags: bomonti moto kurye   bomonti kurye   bomonti acil kurye   bomonti ekspres kurye   bomonti uçak kargo   kurye bomonti   moto kurye bomonti